WISSEN

WİSSEN İLETİŞİM TASARIMLARI

Bilgi teknolojileri akademisi olan Wissen, gerek teknoloji gerekse kişisel gelişim eğitimleri alanında sektöre yön veren kurum ve kuruluşlarla gerçekleştirdiği iş ortaklıkları ile Microsoft, Android, iPhone&iPad, Java, ITIL, Web Programlama ve Tasarım Eğitimleri ile kategorisinin çok güçlü bir markası. Bahçeşehir Üniversitesi’nin iş birliğiyle kurulan Wissen, ihtiyaç duyduğu tüm reklam iletişim faaliyetleri için Bestimage’dan destek alıyor.

 

Bestimage, Wissen için yaptığı çalışmaların hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması adına son derece interaktif bir çalışma içerisinde süreç yönetimini gerçekleştiriyor. Bu sayede hazırlanmakta olan işin kusursuz olması sağlanıyor. Bestimage; sürdürdüğü görsel ve metinsel kreatif aşamaları, editoryal çalışmaları, Wissen’in kurumsal kimliğine uygun bir tasarım sürecinde işletiyor.

 

Bestimage, Wissen için outdoor ve indoor çalışmalardan, gazete ve dergi ilanlarına, özel tanıtım kampanyalarından katalog ve broşürlere, kurumsal kimlik materyallerinden organizasyonların görsel tasarımlarının gerçekleştirilmesine varıncaya kadar reklam çözümleri sunuyor.

02 - with Shelf 10 aaa Flyer or Poster Mockups Embroidery 1 Poster üüüv6_04 Poster v6_02

Adres
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr