WEB TASARIM

Web hizmetleri, içinde bulunduğumuz iletişim çağında, maksimum kişiye ulaşılmasını ve potansiyel müşterilerin marka hakkında ön fikir edinmesini sağlayan etkili iletişim stratejileridir. Artık herkesin internet kullanıcısı olduğu günümüzde, insanlar hizmet alacakları firma hakkında öncelikle dijital platform araştırması yapmaktadırlar. Yani bir kurumun web sitesi, o kurumun dijital dünyadaki vitrinidir diyebiliriz. Bu yüzden kaliteli, modern ve işlevsel web tasarımları, markanız hakkında güven algısı oluşturur ve markanıza değer katar.

 

WAS’nin 2016 yılı raporuna göre dünyadaki “aktif” internet kullanıcı sayısı 3,5 milyara; Türkiye’deki ise 46,28 milyona ulaşmış durumdadır. Ülkemiz nüfusunun 78 milyon olduğu göz önüne alındığında; bu nüfustan bebekler, internet kullanamayacak yaştaki çocuklar ve sağlık vb. problemler sebebiyle internet kullanamayan kişiler çıkarıldığında geriye kalan nüfusun neredeyse tamamının “aktif” internet kullanıcısı olduğu görülmektedir. Mobil bağlantı istatistiklerine bakıldığında ise ülkemizde 71 milyon kişinin mobil internete sahip olduğu görülmektedir.

 

Bu istatistikler web teknolojilerinin, web site tasarımlarının yani başlıca web hizmetlerinin önemini gözler önüne sermektedir. Bu yüzden, markaların mevcut pozisyonlarını korumaları veya daha güçlü konumlara ulaşabilmeleri için iletişim stratejilerini dijital çağa entegre ederek internet dünyasında güçlü bir şekilde yer edinmeleri gerekir.

 

Bestimage Reklam Ajansı, çağdaş bakış açısı ve iletişim dinamiklerine hakim ekibi ile, hedef kitlenize ve sektörünüze göre kurgulanmış, modern web hizmetleri sunar. Tamamen taleplerinize bağlı olarak web siteniz için a’dan z’ye metinsel çalışmalar gerçekleştirir ve sitenizin menü yapısından içeriklerine kadar gereken her şeyi hazırlar. İçeriklerin tarafınızdan temin edileceği projelerde ise, hitap ettiğiniz kitleye ve içinde bulunduğunuz sektöre göre web site tasarım çalışmaları gerçekleştirerek alternatiflerle birlikte tarafınıza sunar.  Üzerinde mutabık kalınan web sitesi tasarım çalışması üzerinden tüm çalışmalar gerçekleştirilir ve web site projeniz tamamlanarak tarafınıza teslim edilir.

 

Bestimage Reklam Ajansı’nın hayat verdiği modern ve etkin web hizmetlerini incelemek için çalışmalar kısmını ziyaret edebilir; detaylı bilgi almak ve etkili bir web sitesi tasarlatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr