REKLAM FİLMİ

Video Prodüksiyon

Tüm tanıtım videolarını izlemek için tıklayınız.
Tanıtım Filmi hazırlatmak ve bütçe teklifi almak için;

Teklif Al

Tel: 0212 327 17 81 info@videosanat.com

 

Reklam filmi, “TV dünyasındaki” en verimli iletişim aracıdır. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının yaptığı araştırmaya göre ülkemizde her evde günlük ortalama 4,5 saat TV izleniyor. Bu istatistik, reklam filmlerinin iletişim stratejileri içerisindeki önemini gözler önüne seriyor. Bu yüzden reklam filmi hazırlamak, yoğun araştırmaların ve çalışmaların gerçekleştirilmesini gerektirir. Reklam filmi ajansları, brief doğrultusunda, öncelikle hedef kitle, sektör ve benchmarking analizi gerçekleştirerek markanın hitap ettiği kitleyi detaylarıyla saptamalıdır.

 

Reklam ajansı Bestimage, reklam filmi hazırlama konusunda efektif çözümler sunarak markaya değer katar ve marka bilinirliğini artıracak projelere hayat verir. Müşteri talep ve beklentilerine göre, akılda kalıcı, dikkat çekici, yaratıcı ve anlaşılabilir reklam filmi senaryosu hazırlar. Reklam filmi ajansı Bestimage’nin üst düzey stüdyolarında hayat bulan reklam filmi projeleri, potansiyel müşterilerin dikkatini çeker ve reklamı izlemelerini sağlar.

 

Reklam filmi, hedef kitlenin markanıza olan güven duygusunu artırır, markanızın güvenilirliğini en üst seviyelere çıkarır ve kalite algısı oluşturur. Bu duruma paralel olarak, Televizyon izleyen insanların markanızı tanımasını sağlar ve bilinirliğinizin artmasında etkin bir rol oynar. Zekice tasarlanmış, nitelikli bir reklam filminin markanıza büyük değer katacağı aşikardır.

 

Reklam ajansı Bestimage, işinizi en etkili şekilde anlatan reklam filmlerine hayat verir ve markanızın büyümesine doğrudan katkı sağlar. Reklam filmi ücretleri, projenin içeriğine göre büyük farklılıklar gösterir. Bu yüzden, reklam filmleri hakkında detaylı bilgi almak veya düşündüğünüz reklam filminin ücretinin ne olacağı ile reklam filmi nasıl çekilir sorularının cevabını öğrenmek için Bestimage Reklam Ajansı ile veya bir Bestimage markası olan www.videosanat.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr