ORGANİZASYON

Organizasyon, Bestimage Reklam Ajansı’nın tüm markalara ve bireysel müşterilerine sunduğu kusursuz hizmetler dahilindedir. İnsanların bir arada olacağı tüm organizasyon veya etkinlikler için Bestimage mükemmeliyetçi bir yaklaşımla çözümler üretir ve eksiksiz organizasyonlar gerçekleştirilmesinde etkin rol oynar.

 

Organizasyon çözümleriyle hizmet sunduğu markalar için katma değer oluşturan Bestimage Reklam Ajansı, hayata geçirilmesi planlanan organizasyonun logosundan kurumsal kimliğine, ilanlarından web sitesine, sahne tasarımlarından tanıtım videolarına, afişlerinden fotoğraf çekimine kadar gereken tüm süreçleri kusursuz bir şekilde yöneterek organizasyonun başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

 

Söz konusu organizasyon için öncelikle sektör ve hedef kitle analizleri ile benchmarking çalışmaları gerçekleştiren Bestimage Reklam Ajansı, bu çalışmalar neticesinde elde edilen veriler doğrultusunda ve iletişim dinamiklerine uygun olacak şekilde logo tasarımlarına hayat verir. İletişim stratejilerinde kurumsal görsel bütünlüğün önemini esas alan anlayışıyla Bestimage, tasarlanan logo çevresinde kurumsal kimlik kılavuzu oluşturur, estetik ve şık kurumsal kimlik materyalleri tasarlar. Organizasyonun bilinirliğinin ve organizasyona olacak katılımın en üst seviyelerde olması için tüm reklam, tanıtım ve iletişim faaliyetleri büyük bir titizlikle gerçekleştirilir. İlanlar, afişler, broşürler vb. tanıtım materyalleriyle organizasyon tanıtımının, hedef kitlenin tamamına ulaşması sağlanır. Sahne tasarımlarından organizasyona katılanların yaka kartlarına kadar tüm ihtiyaçlara yönelik efektif çözümler sunan Bestimage Reklam Ajansı, organizasyon sırasında hayata geçirdiği fotoğraf ve video çekimleriyle de organizasyon için fotoğraf albümü ve etkinlik videosu oluşturarak organizasyon sonrası hizmetler de sunar.

 

Bestimage; organizasyon hizmetleri kapsamında, lansmanlardan motivasyon toplantılarına, şovlardan ürün aktivitelerine, seminerlerden konserlere, kongrelerden fuarlara, konserlerden törenlere kadar birçok alanda, adından söz ettirecek organizasyonlara hayat verir.

 

Bestimage’nin büyük başarıyla gerçekleştirdiği organizasyonlar, etkinliğin imajına artı değer katmakla kalmaz; organizasyona ev sahipliği yapan kurum veya mekana; sponsorlara ve organizasyonun dahil olduğu sektöre de artı değer katar. Siz de organizasyonlarınızın kusursuz bir şekilde hayata geçirilmesi için reklam ajansı Bestimage ile iletişime geçebilir; Bestimage’nin titizlikle sunduğu organizasyon hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Adres
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr