MÜZİK PRODÜKSİYON

Müzik prodüksiyon ile reklam, sinema ve TV için müzik talebini karşılayan reklam ajansı Bestimage; akılda kalıcı, gerçekleştirilen işe uygun, insanların diline dolanacak ve müzik içeriğinin sağlandığı işe ivme kazandıracak nitelikteki projelere hayat verir.

 

Bestimage; üst düzey müzik prodüksiyon eğitimi alan ve müzik dünyasında önemli referans sahibi olan ekibiyle, donanımlı stüdyolarında hızlı, kaliteli ve alternatifli müzik prodüksiyon çözümleri sunar. Bestimage bünyesinde bulunan ses mühendisleri, ses tasarımcıları, kompozitörler ve enstrümanistler bir Bestimage markası olan müzik prodüksiyon şirketi Sound Design İstanbul ile, müzik prodüksiyonu ihtiyacı olan her konuda yaratıcı ve estetik çözümler üretir. Arrangement, mixing, mastering, audio visual/soundtrack ve prodüksiyon direktörlüğü konularında efektif projeler gerçekleştirir.

 
Siz de müzik prodüksiyon ihtiyacı duyduğunuz her konuda Bestimage ile veya bir Bestimage Group markası olan Sound Design İstanbul ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr