MOTION GRAPHICS

Video Prodüksiyon

Tüm motion graphics videolarını izlemek için tıklayınız.

Motion Graphics hazırlatmak ve bütçe teklifi almak için;

Teklif Al

Tel: 0212 327 17 81 info@videosanat.com

Motion graphics nedir sorusuna en basit haliyle “grafik tasarım çalışmalarının hareketlendirilmesi” diyebiliriz. Animasyon, genel olarak hareketsiz görüntülerin hareketlendirilmesi; motion graphics ise animasyonun grafik tasarımlarla ve metinlerle uyumlu bir şekilde bir araya getirilerek videolaştırılması demektir.

 

Artık herkesin video izlediği günümüzde bir işi video ile anlatmak firmalar için vazgeçilmez bir iletişim stratejisi olmaktadır. Motion Graphics videolar, sunduğu hızlı, pratik ve işlevsel çözümlerle markalara değer katar. Tüm iletişim stratejilerinde olduğu gibi motion graphics çalışmalarında da tasarımlar markanın sektörüne, hitap ettiği kitleye ve marka ruhuna uygun bir şekilde hayata geçirilmelidir.

 

Bestimage Reklam Ajansı, üst düzey tasarım stüdyolarında, alanlarında uzman kişilerden oluşan ekibiyle motion graphics videosu için gereken grafik tasarım çalışmalarını hayata geçirir. Verilmek istenen mesajların hedef kitleye en etkili şekilde aktarıldığı metinsel çalışmalar da gerçekleştirilerek projenin görsel stoğu oluşturulur. Bestimage’nin bünyesinde yer alan motion graphics tasarımcıları, görsel stoğu oluşturulan projedeki hareketsiz görüntüleri en efektif şekilde hareketlendirir ve motion graphics videosu hazırlanmış olur.

 

Siz de işinizi anlatmanın en hızlı, etkili ve verimli yolu olan motion graphics filmi konusunda kaliteli tasarımlara sahip olmak için reklam ajansı Bestimage ile veya bir Bestimage markası olan VideoSanat ile iletişime geçebilirsiniz.

Adres
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr