MARKALAR


Çağın en etkili iletişim aracı olan video içeriklerin üretimi konusunda kalite ve estetiği buluşturarak iş ve eğlence dünyasının nitelikli video prodüksiyon ihtiyaçlarını en efektif biçimde karşılayan VideoSanat; konsept geliştirme, prodüksiyon ve post prodüksiyon hizmetleri konusunda yaratıcı çözümler sunuyor, birçok dev markanın video içeriklerini tasarlayarak çözüm ortağı oluyor. Ayrıntılı bilgi için www.videosanat.com adresini ziyaret ediniz.

muziksahne_marka
Herhangi bir etkinliğin müzikle bağlantılı tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan müziksahne.com; organizasyonlar için dj, sanatçı & orkestra, ses-ışık, sahne ve teknik ekipman hizmetleri sağlamaktadır. Detaylar için: www.muziksahne.com

sdi_marka
Bünyesindeki ses mühendisleri, ses tasarımcıları, kompozitörler ve enstrümanistlerle Sound Desing İstanbul; ulusal ve uluslararası markalar için music production, music management, commercial sound design, entertainment alanlarında ses tasarımı konusunda yaratıcı çözümler üretmektedir. www.sounddesignist.com adresini ziyaret ederek ayrıntılı bilgi edinebilir, referansları inceleyebilirsiniz.

glamorize_marka

Estetik tınıların, renkleri dans ettiren notaların ve en derindeki duyguları harekete geçiren müziğin gücüne inanan Glamorize Records; Lounge, Chillout, Ambient, Space Age, New Age, Trip Hop, Nu jazz, Ambient House, Etnik ve Smooth Electronica gibi türlerin önemli icracılarını bir araya getiriyor. Önemli sanatçılar, producer’lar, producer-dj’ler ve müzik tasarımcılarını bünyesinde bulunduran Glamorize Records hakkındaki detaylı bilgilere www.glamorizerecords.com adresinden ulaşabilir ve müziğin büyüsüne kapılabilirsiniz.

Adres
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr