BAU

KAMPÜSÜM DÜNYA KAMPANYA TASARIMLARI

Türkiye’nin küresel eğitim markası Bahçeşehir Üniversitesi, dünyanın farklı yerlerinde açtığı kampüslerle, öğrencilerine uluslararası eğitim ve deneyim fırsatı sunuyor. Eğitimde bir dünya üniversitesi olan Bahçeşehir Üniversitesinin uzun yıllardır kurumsal iletişim çözüm ortağı olan Bestimage Reklam Ajansı, BAU’nun öğrencilere sunduğu bu fırsatları efektif bir şekilde anlatmak için gerekli analizleri gerçekleştirdi.

 

Bestimage’ın Beşiktaş’taki üst düzey tasarım stüdyolarında hayata geçirdiği sistematik çalışmalar sonucunda metinsel ve görsel bütünlüğün yakalandığı, mesajların ve tasarımların hedef kitleye göre projelendirildiği çözümler üretildi.

 

BAU’nun, dünyanın farklı ülkelerindeki kampüslerinde eğitim görme imkanını anlatmak için “Kampüsüm Dünya” kampanyasını tasarlayan Bestimage Reklam Ajansı, BAU’nun global eğitim anlayışını net bir şekilde sunan efektif bir kampanyaya hayat vermiş oldu.

 

Türkiye’de eğitimin dünya markası olan Bahçeşehir Üniversitesinin ilan, afiş, katalog, video içerikler, tanıtım filmleri, indoor – outdoor tanıtım materyalleri ve diğer tüm reklam iletişim tasarımlarının tamamı Bestimage Reklam Ajansı tarafından hayata geçiriliyor.

 

Bestimage, çözüm orağı olduğu kurumlara değer veriyor, değer katıyor.

kampusum_dunya kampusum_dunya2 kampusum_dunya2 2

Adres
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr