İGDAŞ

İGDAŞ PRESTİJ KATALOĞU

Fortune Türkiye’nin 2010 yılında yaptığı araştırmada Türkiye’nin en büyük 500 şirketi sıralamasında 27. sırada yer alan İGDAŞ, yaklaşık 5 milyon abonesine güvenlikten konfora, ekonomiklikten sağlığa kadar birçok avantaj sunarken, doğaya da katkı sağlayan bir yapıda hizmet veriyor. İGDAŞ, tüm bu unsurularını konu alan bir katalog çalışmasına ihtiyaç duyduğuna ilişkin Bestimage’a brief verdi.

 

Bestimage, öncelikli olarak İGDAŞ için gerçekleştireceği katalog çalışmasını; İGDAŞ’ın hem şirket yapısının finansal büyüklüğü hem de insana ve çevreye olan katkısının büyüklüğü nedeniyle “Prestij Kataloğu” olarak niteledi. Buradan çıkışla görsel ve metinsel kurgu sürecini başlatan Bestimage, çalışmalarını İGDAŞ’la ortak fikir çerçevesinde sürdürdü.

 

İGDAŞ için bu projede de çok özel bir konsept geliştiren Bestimage, İGDAŞ’ın hem tüm faaliyetlerinin hem de başarılarının anlatıldığı kataloğu, farklı meslek ve yaş gruplarından oluşan İstanbullu doğal gaz kullanıcılarının bakış açısıyla şekillendirdi. Abonelerin görüşlerinin ve fotoğraflarının sayfalara taşındığı katalogta, Türkçe ve İngilizce metinler bir arada yer alarak; İGDAŞ’ın kurumsal, ulusal, global, çevresel, rakamsal, teknolojik, sosyal, başarısal verilerinin yanı sıra müşteri odaklılığını da içeren kategoriler oluşturuldu.

prestij-s-2 prestij-s-3 prestij-s-4 prestij-s-5 prestij-s-6 prestij-y-1 prestij-y-2 prestij-y-3

Adres
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr