BAYMAK

GÜNEŞ ENERJİSİ GAZETE İLAN TASARIMLARI

Enerji kullanımında konforlu ve tasarruflu ürünler sunan Baymak, yenilenebilir enerji alanında yer aldığı Güneş Enerjisi Sistemleri ile de hizmet veriyor. Baymak, bu sektörde de lider ve en tanınır marka olabilmek, güneş enerjisi kullanımında farkındalık yaratabilmek için Bestimage’dan çalışmalar istedi.

 

Bestimage, müşterisinden aldığı briefi değerlendirmesinin ardından, güneşin ülkemiz için ne anlama geldiğini, insanların hafızasındaki algıda güneş enerjisi kullanımının olup olmadığına dair bir düşünce trafiği yaşadı. Bu trafiğin neticesinde de tam olarak bir güneş enerjisi bilinci olmamasına karşın, insanların bu kavrama da yabancı olmadığı fikri ortaya çıktı. Bundan hareketle de oluşturulan fikirler, tasarıma dökülmek üzere çalışmalara başlandı.

 

Bestimage, bu kampanyanın lokal olmasından yola çıkarak, Türkiye’nin global imajında güneşi bol bir ülke olarak bilinmesini ve bu alternatif enerjinin artık herkesçe keşfedilmesi gerektiğini içeren çalışmalar gerçekleştirdi. Bu kreatif tasarımlarda, güneş enerjisi sistemlerine dikkat çekilirken, Baymak’ın enerjiyi en ekonomik bir biçimde kullanılmasını amaç edinen bir marka olduğunun da bir kez daha vurgusu yapıldı.

s1  y3 y1 s2 s4 s5 y2 s6

Adres
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr