GENÇ MÜHENDİSLİK

GENÇ MÜHENDİSLİK KURUMSAL KİMLİK KILAVUZU

1995 yılından beri İnşaat sektörüne güç veren çalışmalarda bulunan Genç Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi, vizyonunu yansıtan bir imaj ve müşteri kitlesi üzerinde görsel tasarım unsurları ile marka algısı oluşturmayı sağlama isteğiyle Bestimage’a geldi.

 

Kurumsal kimliği, bir kurumun algı yönetimi olarak gören Bestimage, çalışmalarına öncelikle detaylı bir analiz ve inceleme yaparak başladı. Bu süreçte, markanın hizmet verdiği sektörden, tüketiciye ulaştırdığı mesaja kadar marka ruhunu net bir biçimde ifade edebilecek en uygun renk tonları, yazı tipleri, tasarım alternatifleri gibi görsel detaylar, estetik, global ve lokal kavramların sentezlenmesi ve ortak akıl mekanizması ile işletilerek Genç Mühendislik ile birlikte şekillendirildi.

 

Genç Mühendislik için bir Kurumsal Kimlik Kılavuzu oluşturuldu. Kılavuzun, her çözüm ortağına fayda sağlayabilecek şekilde açıklayıcı olması sağlandı. Genç Mühendislik’e yeni bir imaj kazandırıldı ve bu imaj tüm kurumsal materyallere uygulandı.

01_mockup

Adres
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr