FOTOĞRAF PRODÜKSİYON

Fotoğraf Prodüksiyonu konusunda kusursuz çözümler üreten reklam ajansı Bestimage, geniş ekipman parkuru ve alanında profesyonel kişilerden oluşan dinamik kadrosuyla, üst düzey fotoğraf stüdyosunda ürün, katalog, moda, kapak, model çekimleri gerçekleştirir.

 

Bestimage’ın fotoğraf stüdyosu; teknolojik özelliklerinin yanı sıra kostüm değiştirme alanı, müşterileri için keyifli bir dinlenme imkânı sunan barı ve yapılan işleri projeksiyondan yansıtıp görmek, yorumlamak için kapılarını açan toplantı salonu ile son derece rahat ve ferah bir çalışma ortamıdır. Bestimage, çekim sonrasında uygunluğu onaylanan fotoğraflara profesyonel tasarım ekibinin, dijital teknolojiyi uygulamasıyla birlikte, görsel kalitesi ve algısı üst seviyede fotoğraflar elde etmektedir.

 
Fotoğraf çekimi teknikleri konusunda üst düzey deneyimlere sahip profesyonel kadrosuyla Bestimage, son teknolojik ekipmanlarla donatılmış stüdyosunda kusursuz fotoğraf prodüksiyon hizmetleri sunar. Siz de fotoğraf çekimi ihtiyacı duyduğunuz her konuda reklam ajansı Bestimage ile iletişime geçebilir; kalitesi ve estetik algısı en yüksek düzeylerde olan fotoğraf prodüksiyon hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Adres
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr