ENERJİ IQ

ENERJI IQ KURUMSAL İLETİŞİM TASARIMLARI

Abonelerine güvenilir, hızlı ve tarafsız piyasa bilgileri sunarak daha az riskle ticari karar almalarında etkin rol oynayan Enerji IQ’nun logo, kurumsal kimlik, ilan, yayın ve web sitesi tasarımları, kurulduğu günden bu yana hizmet sunduğu tüm markalara değer katan iletişim tasarımlarına hayat veren reklam ajansı Bestimage tarafından gerçekleştirildi.

 

İletişim stratejilerinin başarıya ulaşabilmesi için kurumsal görsel bütünlüğün sağlanması gerekliliğiyle tasarım süreci yürüten Bestimage Reklam Ajansı, öncelikle marka ruhunu yansıtan, sektöre uygun ve hedef kitle üzerinde pozitif algı oluşturacak bir logo tasarladı.

 

Diğer tüm iletişim tasarımlarını logoyla uyumlu olacak şekilde hayata geçiren Bestimage, Enerji IQ’nun kurumsal kimlik kılavuzunu da bu doğrultuda oluşturarak kurumsal görsel bütünlüğü sağladı. Ayrıca gazete ve dergilerde yayımlanan Enerji IQ ilan tasarımlarını hazırlayan Bestimage, Enerji IQ için vazgeçilmez bir çözüm ortağı oldu. Enerji IQ’nun sektöre sunduğu yayınların tasarımları da Bestimage tarafından gerçekleştirildi.

03_mockup 10 Poster v6_03 websitesi Postera v6_03 eee

Adres
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr