HABERLER

İletişim alanında eğitim almış, enerji sektörünün dinamiklerine hakim kadrosuyla Bestimage; enerjinin lider şirketlerine artı değer katacak kurumsal iletişim çözümlerine imza atıyor.

 

Bestimage; Sanayinin en büyük hammadde üreticisi, Türkiye’nin en büyük 16. Sanayi kuruluşu olan PETKİM Holding’in ilan, afiş gibi tanıtım unsurlarının tasarımlarını gerçekleştiriyor, enerji devi PETKİM’in marka ruhunu en iyi şekilde ifade eden çalışmalara imza atıyor.
 

2-768x529

 

Türkiye’nin en büyük doğal gaz dağıtım şirketi İGDAŞ, iletişim çözümleri için reklam ajansı Bestimage’ı tercih ediyor. Bestimage; İGDAŞ’ın ilan ve afişlerden sosyal medya post’larına, kamu spotları ve tanıtım filmlerinden TV-radyo reklamlarına kadar birçok iletişim ihtiyacını en efektif biçimde karşılıyor.
 

slider1-768x529

e-768x529

 
Dünyanın en köklü petrol şirketlerinden Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi Socar, Türkiye ve Azerbaycan arasında gittikçe güçlenen ekonomik iş birliğinin en önemli temsilcisi olarak faaliyetlerini sürdüren SOCAR TÜRKİYE reklam-iletişim çözümleri konusunda reklam ajansı Bestimage’a güveniyor.
 

s2-1-768x529

Enerjinin dinamiklerini çok iyi bilen, ortaya koyduğu çözümlerle hem enerji sektörüne hem de paydaşlarına değer katmaya devam eden Bestimage; Doğu Avrupa, Orta Doğu, Asya ve Avrupa’nın en büyük eğitim, belgelendirme ve teknolojik hizmetler merkezi olan UGETAM’ın tüm tanıtım ve iletişim materyallerinin tasarımlarını üstleniyor.
 

ü-768x529

y2-1-768x529

 

Enerji sektörünün devlerini buluşturan Uluslararası İstanbul Akıllı Şebekeler Kongre ve Fuarı ICSG’nin (International Istanbul Smart Grid Congress and Fair) tanıtım filminden afişlerine kadar tüm tanıtım süreci reklam ajansı Bestimage tarafından yönetildi. Bestimage, gerçekleştirdiği efektif tasarımlarla organizasyonun marka değerini artıran çalışmalara imza attı.
 

y3-1-768x529

 
Azeri doğalgazını Türkiye’ye getiren ve Türkiye üzerinden de Avrupa’ya ileten, kazandığı 3. Taraf Gözetim İhalesi ile Çin Seddi’ne kadar dayanan dev enerji yatırımı TANAP’ın da kurumsal kimlik çalışmaları ve diğer tüm tanıtım-iletişim materyalleri reklam ajansı Bestimage tarafından gerçekleştirildi.
 

tanap-768x576

 
Yarım asırlık köklü geçmişiyle Türkiye’nin en büyük üreticilerinden olan Baymak; ilan, afiş gibi görsel tanıtım materyallerinin tasarım sürecini Bestimage’ın yönetmesini istedi ve reklam ajansı Bestimage, sektörün perspektifine hakim kadrosuyla başarılı çalışmalar hazırladı.
 

s1-1-768x529

 
Enerji devlerinin en büyük iletişim çözüm ortağı olan Bestimage; sektöre değer katacak projeler gerçekleştirerek ve kurumların marka ruhunu en iyi şekilde temsil edecek tasarımları hayata geçirerek enerji sektörüne efektif çözümler üretmeye devam ediyor.
 

Paylaşım   
Adres
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr