HABERLER

2016 yılında, 32 okulun katılımıyla 2712 mezun veren Uğur Okulları, adından çok söz ettiren görkemli bir mezuniyet töreniyle öğrencilerini geleceğe uğurladı.

ugur3_mezuniyet

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel’in öğrencilere seslenerek motivasyon verdiği gecede, yeni mezunlar ve törene katılım gösteren herkes adeta büyülendi. Muzzam törenin tüm sahne tasarımları, reklam & iletişim faaliyetleri Bestimage Reklam Ajansı tarafından gerçekleştirildi.

ugur_sahne_tasarimi

Mezuniyet töreninin ilan ve afişlerinden teaser videosuna, törendeki videowall’da gün boyu gösterilen tanıtım videolarından motion graphics videolara, televizyon kanallarında yayımlanan tv reklamından sosyal medya postlarına kadar tüm reklam & iletişim tasarımlarını Bestimage Reklam Ajansı hayata geçirdi.

ugur_mezuniyet3

Bestimage Group’un, global iletişim dinamiklerine ve trendlerine hakim ekibinin, üst düzey tasarım stüdyolarında hayata geçirdiği kreatif ve sistematik iş süreçleri neticesinde Uğur Okulları, dünyada eşine az rastlanır bir mezuniyet törenine imza atmış oldu.

ugur_mezuniyet_toreni

Görkemli törenle Uğur Okullarına değer katan Bestimage, dünya standartlarının üstünde bir etkinliğin gerçekleştirilmesini sağladı.

Paylaşım   
Address
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Phone
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr