HABERLER

Uluslararası Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı’nın Dördüncüsü, ICSG İstanbul 2016, Haliç Kongre Merkezi’nde Gerçekleştirildi.

 

Akıllı şebekeler ve akıllı şehirler konusunda global çapta söz sahiplerini bir araya getiren ICSG İstanbul 2016’ya her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi gösterildi. 20-21 Nisan 2016 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen dev organizasyon, küresel iklim değişikliği konulu açılış filmiyle başladı. ICSG’nin tüm reklam – iletişim faaliyetlerini Bestimage Reklam Ajansı yürütüyor. ICSG İstanbul 2016’nın, büyük ilgi ve beğeni toplayan açılış filmi, Bestimagegroup bünyesindeki video prodüksiyon markası VideoSanat tarafından hayata geçirildi.

Bestimage’ın alanlarında uzman kişilerden oluşan ekibinin büyük bir titizlikle çalışarak hazırladığı video, ICSG 2016’nın açılışında gösterilerek küresel iklim değişikliğine yoğun ilgi çekmeyi ve Uluslararası Akıllı Şebekeler ve Şehirler Kongre ve Fuarı için artı değer oluşturmayı başardı.

icsg_organizasyon

Sektörün dünya liderlerini İstanbul’da bir araya getiren dev kongrenin açılış konuşmaları T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, İsveç Enerji Bakanı İbrahim Baylan, Avusturya Viyana Şehircilik Bakanı Dr.Michael LUDWIG , İstanbul Valisi Vasip Şahin, TC Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan Yardımcısı Ali Rıza Alaboyun, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz ve UGETAM Başkanı Prof. Dr. Ümit Doğay Arınç tarafından gerçekleştirildi.

icsg_organizasyon23

Paylaşım   
Address
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Phone
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr