HABERLER

Bahçeşehir Üniversitesi mezuniyet töreni, 12 Haziran Pazar günü Sinan Erdem Arena’da gerçekleştirildi.

bau_mezuniyet_videowall6

Türkiye’de bir dünya üniversitesi olan Bahçeşehir Üniversitesi, 2015-2016 yılında 3500 yeni mezun vererek bilime ve insanlığa büyük değerler kazandırıyor.

bau_mezuniyet_videowall3

Sinan Erdem Arena’daki görkemli törende BAU Global Başkanı Enver Yücel, yeni mezunlara seslenerek yanlış yapmaktan çekinmemeleri ve her zaman kendilerini yenilemeleri tavsiyelerinde bulundu. Enver Yücel ayrıca “Ülkeniz için, dünya için kendinize sorumluluklar yükleyin, görevler edinin. Kendinize inancınızı hiç bir zaman yitirmeyin…” ve “Hak, adalet, eşitlik için parlayan birer yıldız olun. Özgür olun. Hürriyetinizden ödün vermeyin.” öğütleriyle yen mezun gençler motivasyon ve ışık kaynağı olacak açıklamalarda bulundu.

bau_mezuniyet_videowall

Bahçeşehir Üniversitesinin Sinan Erdem Arena’da düzenlediği muazzam törenin afişlerinden ilanlarına, sahne tasarımlarından video içeriklerine kadar tüm görsel iletişim materyalleri Bestimage Reklam Ajansı tarafından tasarlandı. Salona yerleştirilen ekranlarda gün boyu oynatılan tanıtım filmleri ve diğer video içerikler, Bestimage Reklam Ajansı’nın üst düzey stüdyolarında hayata geçirildi.

bau_mezuniyet_videowall2

Katılımcıların büyük beğenisini toplayan videolara BAU’nun marka ruhuna uygun bir şekilde hayat verildi ve BAU markasına değer katıldı.

bau_mezuniyet_videowall4

Bestimage Bahçeşehir Üniversitesinin tüm iletişim tasarımlarını gerçekleştirerek BAU’u için artı değer oluşturmaya devam ediyor.

Paylaşım   
Address
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Phone
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr