CRYTEK

CRYTEK GAZETE İLANI

Farcry, Crysis, Warface gibi dünyanın en çok oynanan oyunlarına imza atan, oyun sektörünün dünya lideri Crytek, BAU ile iş birliği yaparak VR projesi ile Türkiye’nin ilk sanal gerçeklik laboratuvarını (Virtual Reality Lab) kuruyor. Sanal gerçeklik teknolojisinin Türkiye’de yayılması; genç girişimcileri, program geliştiricileri ve öğrencileri VR bazlı çalışmalara teşvik etmesi ve bu alanda yeni projelerin geliştirilmesi hedefiyle hayata geçirilen Virtual Reality Lab, BAU Galata Kampüsü’nde yer alacak. Dünya devi Crytek, Türkiye’de bir ilk olacak bu dev projenin tanıtım sürecini, BAU’nun da tüm tanıtım-reklam faaliyetlerinin tasarımlarını gerçekleştiren Bestimage’ın yönetmesini istedi.

 

Crytek’in Türkiye operasyonlarının tanıtım süreçlerinin yönetimini alan Bestimage, Crytek ve BAU iş birliğiyle hayata geçirilen VR Lab için gerekli çalışmalara başladı. Gerçekleştirilen analizler doğrultusunda ortaya çıkarılan fikirsel tasarımlar, marka ruhunu ve projenin önemini en doğru anlatacak şekilde hayata geçirildi. VR Lab projesi için tasarlanan teaser’ın tüm metinsel, görsel ve ses&müzik çalışmaları Bestimage stüdyolarında gerçekleştirildi.

 

Oyun sektöründe dünyaya öncülük eden Crytek’in, BAU iş birliği ile hayata geçirdiği VR Lab projesinin tüm tanıtım çalışmaları Bestimage tarafından yürütüldü. Crytek ve Bau markalarının çözüm ortağı olan Bestimage, büyük bir titizlikle çalışarak Virtual Reality Lab için tasarladığı teaser’la projeye değer kattı. Türkiye’de büyü yankı uyandıran bu dev teknoloji yatırımının tüm reklam-tanıtım süreçlerini yürüten Bestimage, müşterilerinin çözüm ortağı olmaya ve projelerine değer katmaya devam ediyor.

44a 11a1 77a 99a 88a

Adres
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr