BAU

BAU KATALOG TASARIMLARI

Türkiye’nin küresel eğitim markası Bahçeşehir Üniversitesinin çok uzun yıllardır kurumsal iletişim çözüm ortağı olan Bestimage Reklam Ajansı, BAU için hayat verdiği efektif katalog tasarımlarıyla üniversitenin marka ruhunu net bir şekilde ortaya koydu.

 

Bestimage Reklam Ajansının, Beşiktaş’taki reklam kompleksinde gerçekleştirdiği metinsel ve görsel tasarım çalışmalarıyla üretilen katalog çalışmaları, BAU’nun hedef kitlesine göre projelendirildi.

 

Eğitim dünyasına ve iletişim dinamiklerine uygun, hedef kitle üzerinde maksimum etkileşim oluşturacak şekilde tasarlanan kataloglar, üniversitenin öğretim anlayışından öğrenci yaşamına, teknolojik imkanlarından ulusal ve uluslararası faaliyetlerine kadar tüm özelliklerini etkili bir şekilde anlatarak BAU’ya değer kattı.

 

Türkiye’de eğitimin dünya markası olan Bahçeşehir Üniversitesinin ilan, afiş, katalog, video içerikler, tanıtım filmleri, indoor – outdoor tanıtım materyalleri ve diğer tüm reklam iletişim tasarımlarının tamamı Bestimage Reklam Ajansı tarafından hayata geçiriliyor.

 

Bestimage, çözüm orağı olduğu kurumlara değer veriyor, değer katıyor.

bau_katalog2 bau_katalog5 bau_katalog bau_katalog10 bau_katalog7 bau_katalog4 bau_katalog6 bau_katalog8 bau_katalog3 bau_katalog9 bau_katalog11 bau_katalog12 bau_katalog13

Adres
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr