BAU GLOBAL

BAU GLOBAL LANSMAN TASARIMLARI

Bahçeşehir Üniversitesi bünyesinde bulunan ve Türkiye’den dünyaya açılan dev bir eğitim ağı olan BAU Global, dünyanın farklı ülkelerinde açtığı kampüslerle öğrencilerine uluslararası deneyim fırsatı sunuyor.

 

BAU Global’in kurumsal iletişim çözüm ortağı olan Bestimage Reklam Ajansı, BAU’nun marka ruhunu en doğru şekilde yansıtan reklam & iletişim tasarımlarına hayat vererek BAU’ya değer katmaya devam ediyor. Bestimage Reklam Ajansı, üst düzey tasarım stüdyolarında hayata geçirdiği analizler ve sistematik iş süreçleriyle  BAU Global için hızlı, kaliteli ve işlevsel iletişim çözümleri üretiyor.

 

BAU Global’in ihtiyaç duyduğu ilan, afiş, tanıtım filmi, video içerikler, indoor – outdoor tanıtım faaliyetleri ve diğer tüm reklam iletişim tasarımları, Bestimage Reklam Ajansı tarafından gerçekleştiriliyor.

 

BAU Global için sunulan tüm iletişim çözümlerinde BAU’nun kurumsal kimliğini de göz önünde bulunduran Bestimage Reklam Ajansı, kurumsal görsel bütünlüğün estetik bir şekilde sağlandığı, hedef kitleye en doğru şekilde ulaşan ve eğitim dünyasına uygun tasarımlara hayat vererek hem iletişim dünyası, hem BAU markası hem de eğitim dünyası için artı değer oluşturan çözümler sunuyor.

bau-s-1

y130

bau-s-3

y229

bau-s-4

Adres
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr