APPLYBAU

APPLY BAU PRESTİJ KATALOĞU

ApplyBAU, Bahçeşehir Üniversitesi tarafından hayat verilen ve Türkiye’de bir ilk olan burslu öğrenci kabul modelidir. 2013 yılında hayata geçirilen üniversiteye burslu kabul sistemi ApplyBAU sayesinde üniversite adayları, YGS ve LYS ile üniversiteye yerleştirilmeden ApplyBAU’ya başvuruda bulunarak burs ve kabul talebinde bulunabiliyorlar.

 

Türkiye’de bir ilk olan ApplyBAU’nun tüm iletişim tasarımlarını gerçekleştiren Bestimage Reklam Ajansı, ApplyBAU Prestij kataloğu için de efektif bir çalışmaya hayat verdi. Marka ruhuna, sektöre ve küresel iletişim dinamiklerine uygunluğuyla bu katalog, ApplyBAU’nun prestijini ve bilinirliğini artırdı.

 

Katalog tasarımı konusundaki engin deneyimlerini dünya trendleriyle entegre eden Bestimage Reklam Ajansı, ortaya anlaşılabilir, akılda kalıcı, etkileyici ve kaliteli bir ürün çıkarmış oldu.

 

Reklam Ajansı Bestimage, ApplyBAU’nun logosundan kurumsal kimlik kılavuzuna, ilanlarından afişlerine, lansman videosundan infografik videolarına kadar tüm iletişim materyallerini efektif bir şekilde tasarlıyor; ApllyBAU’ya değer katıyor.

ApplyBAU_Prestij_Katalog_Kapak

ApplyBAU_Prestij_Katalog_gragik

ApplyBAU_Prestij_Katalog_Ogrenci_proje_2

ApplyBAU_Prestij_Katalog_Ogrenci_proje

Adres
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon
+90 212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr