İGDAŞ

İGDAŞ KURUMSAL KİMLİK

5 milyona yakın aboneye doğal gaz hizmeti veren, Türkiye’de sektörün öncü şirketi İGDAŞ, uluslararası faaliyetleriyle de global bir vizyona sahip. İGDAŞ, bu güçlü kurumsal yapısını yansıtacak bir kurumsal kimliğe ihtiyaç duyarak, Bestimage’dan konuyla ilgili olarak a-z’ye her şeyiyle tamamlanmış bir çalışma istedi.

 

Kurumsal kimliği, bir kurumun algı yönetimi olarak gören Bestimage, çalışmalarına öncelikle detaylı bir analiz ve inceleme yaparak başladı. Bu süreçte, markanın hizmet verdiği sektörden lokalizasyona, tüketiciye ulaştırdığı mesajdan taşıdığı anlama kadar marka ruhunu net bir biçimde ifade edebilecek görsel detaylar oluşturuldu. Çalışma süreci, estetik, global ve lokal kavramların sentezlenmesi ve ortak akıl mekanizması ile şekillendirildi.

 

İGDAŞ için bir kurumsal kimlik kılavuzu oluşturuldu. Doğru sürdürülebilir bir kurumsal imaj için hazırlanan kılavuzun, markaya ve her çözüm ortağına fayda sağlayabilecek şekilde açıklayıcı olması sağlandı. İGDAŞ markası için oluşturulan görsel temalar, tüm kurumsal materyallere uygulanarak, imaj bütünlüğü kazandırıldı.

kurumsal-s-1 kurumsal-y-3 kurumsal-s-2 kurumsal-y-2 kurumsal-s-3 kurumsal-y-1

kurumsal-s-9 kurumsal-s-10 kurumsal-s-8 kurumsal-s-7 kurumsal-s-5 kurumsal-s-6 kurumsal-s-4

Adres
Barbaros Bulvarı, Akdoğan Sokak,
No:1 Beşiktaş - İSTANBUL
Telefon
0212 236 91 42
E-Mail
info@bestimage.com.tr